Beyaz Eşya Servislerine Özel Web Sitesi

CSD Medya firmanız ve markanız için yol arkadaşı olmak üzere , web tasarım, yazılım ve digital tasarımlar üzerine kurulmuş tam hizmet veren bir digital ajanstır.

Firmanızın marka tescilinden , alan adı ve hosting hizmetlerine , digital medya tasarımlarından , web tasarımı ve web tabanlı yazılımlarına , SEO ( Arama motoru optimizasyonu ) ve daha fazlası ihtiyaçlarınız için sunduğumuz profesyonel hizmetleri tek bir noktadan sizlere daha kolay yönetip sunmayı hedefliyoruz.

Beyaz Eşya Servisi hizmeti veren firmalara özel tasarladığımız web sitemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Özellikler

 1. Ana Web Sitesi Genel Hizmetlerinizi anlattığınız ve hizmet verdiğiniz markaların tamamını içeren logo ve renklerini yönetim paneli üzerinden değiştirebildiğiniz sistem.
 2. Sınırsız Marka Sınırsız marka ekleyebilme ve her marka için ayrı açılan ve tamamen açılan markaya özgün içerik ve resim ve iletişim bilgileri.
 3. Her markaya özel açılan marka sitesi  Dilerseniz domaininizi sadece markaya özel açtırma örneğin ( www.arcelikservisi.com ) alan adı için direk olarak markaya özel web sitesi  aktif edebilme .
 4. Her Marka İçin ayrı ayrı reklam oluşturabilirsiniz.
 5. Her Marka İçin İster beyaz eşya , ister klima  , isterseniz kombi siteleri vs. oluşturabilme
 6. Sınırısız Kategori , Sınırsız hermarka için ayrı ayrı Slider oluşturabilme.
 7. Yönetim Paneli Üzerinden Servis Bölgelerinizi Aktif ve Pasif Edebilme
 8. Servis İstek Formu Web sitesi üzerinden servis kaydı alma ve web sitenizin yönetim panelinden servisleri yönetebilme , geriye dönük servis kayıtlarını görebilme , servisten alınan ücretleri ekleyebilme ve günlük kasa tutarlarına bakabilirsiniz.
 9. Domain ve Hosting Kendi Alan adınızı kullanabilirsiniz , alınan hizmet ücreti içerisinde 1 yıllık hosting ücreti dahildir.
 10. Whatsapp Eklentisi ve Canlı Destek Modülü
 11. Sınırsız E-Posta Hesabı
 12. Sınırsız Destek

399,00 TL

 

SATIN AL DEMO SİTE