Csd Medya

Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal ağların kullanım oranları tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça yüksektir. Bir marka / firma olarak Sosyal Medya Yönetimini doğru bir şekilde gerçekleştirmek, hedef kitleniz ile zamanında ve kararında iletişim kumanızı sağlayacak; markanıza ve imajınıza olumlu etki yapacaktır.

Doğru araştırma, planlama ve operasyon süreçleri ile Sosyal Medya Uzmanı çalışma arkadaşlarımız sizin adınıza Sosyal Medya hesaplarınızı yönetirken; hedef kitleniz ile kurduğunuz bağları da güçlendireceklerdir. Geliştirdiğimiz Sosyal Medya stratejileri ile siz de bir Sosyal Medya Ajansı ile çalışmanın faydalarını çok kısa sürede göreceksiniz.

SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ

Sosyal Medya hesaplarınızı mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirmek adına biz yönetelim; siz de hem takipçileriniz ile iletişimde kalın hem de doğru bir strateji ile ilerleyin.

Sosyal Medya Yönetimi ile sizlere sunduğumuz seçenekler:
Facebook Sayfa Yönetimi - Instagram Sayfa Yönetimi - Youtube Sayfa Yönetimi - Twitter Sayfa Yönetimi - Google+ Sayfa Yönetimi - LinkedIn Sayfa Yönetimi

Sayfa yönetim sürecinde, bir Sosyal Medya Ajansı'nın üzerine düşen tüm süreçleri Sosyal Medya Uzmanı arkadaşlarımız yönetmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi için tüm grafik ve içerik paylaşım sürecini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel Grafik Tasarım ekibimiz ve Metin Yazarı arkadaşlarımız ile sosyal medya hesaplarınıza can katıyoruz :)

Csd Medya Sosyal Medya Hizmetleri