Csd Medya

Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

WEB TASARIM

Web siteleri bireysel ya da kurumsal olarak dijitaldeki kimliğinizi yansıtacak bir yapı taşıdır. Web Tasarım sektöründe, 14 yılı geçen tecrübemiz ile Web Tasarım firmaları arasında web sitesi yapımı, web tasarımı gibi tüm çalışmalarımızı Csd Medya farkıyla gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda web sitenizi mevcut tüm tarayıcılarda kontrol ederek yapılandırıyoruz.

Tasarlanan her web sitesi için bir de ücretsiz mobil siteniz olur, bu da responsive dediğimiz tasarım altyapısından kaynaklanır. Bizden hizmet alan ya da alacak olan tüm müşterilerimizin web tasarım çalışmaları, responsive olarak yapıldığı için, web sayfanız hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda (Akıllı Telefon ve Tabletler) sorunsuz olarak görüntülenir.

Bu sayede, internetteki kimliğiniz olan web sitesi tasarımı yapıldıktan sonra extra olarak mobil site ihtiyacınız ortadan kaybolur. Ücretsiz olarak, mobil cihazlarda görüntülenen dokunmatiğe duyarlı bir web sitesine de sahip olursunuz.

YÖNETİM PANELİ

Web siteniz için tasarlanan web tasarım arayüzü, ziyaretçilerin kullanımı dikkate alınarak; kullanıcı dostu olarak tasarlanır. Bu tasarımı kullanıcıların hem bilgisayarda hem de mobilde rahatça kullanabilmeleri için gerekli web tasarım çalışmaları gerçekleştirilir.

Yapılan web sayfanızın arka planında sadece size ait olan bir yazılım entegre edilir. Biz bu yazılıma Admin Panel (Yönetim Paneli) diyoruz. Web sitenizin tüm sayfalarına bu yönetim paneli sayesinde ulaşabilir; dilediğiniz değişiklikleri 7/24 (dilerseniz akıllı telefonunuzdan bile) gerçekleştirebilirsiniz.

Yönetim paneli sayesinde web sayfanız güncel kalacaktır. İstediğiniz an fotoğraf yükleyebilir, içerik ekleyebilir, ürünlerinizi güncelleyebilirsiniz. İzmir web tasarım firmaları içinde kullanımı en kolay ve sorunsuz işleyen Web Yönetim Paneli hizmetini sizlere sunan Fikir İşler olacaktır.

Csd Medya Web Tasarım Hizmetleri